O nas

ZALEŻY CI NA PIĘKNYM OGRODZIE?

CHCESZ, BY TWOI KLIENCI BYLI ZACHWYCENI OTACZAJĄCĄ ICH FLORĄ?

WYBIERZ SIĘ NA ZAKUPY DO CENTRUM OGRODNICZEGO „DAGLEZJA”!

W naszej ofercie znajduje się ponad tysiąc różnych gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych m.in. róże, forsycje, budleje, różaneczniki, magnolie, hortensje. Posiadamy również w sprzedaży krzewy żywopłotowe liściaste (pęcherznice, derenie ozdobne) jak również iglaste- thuje Szmaragd oraz Brabant.

Czym byłby ogród bez drzew i krzewów owocowych? Wiosną oraz jesienią znajdziesz ich największy wybór z gołym korzeniem. Od czerwca zaś są w sprzedaży doniczkowej. Mamy również w sprzedaży różne odmiany borówki amerykańskiej, której duże i smaczne owoce pojawiające się latem cieszą się coraz większym uznaniem Polaków.

Aby w sezonie wiosenno-letnim ogród przyciągał wzrok, nie można zapomnieć o bylinach. W ofercie nasze centrum ogrodnicze posiada ok. 200 rodzajów bylin (n.p. ostróżki, malwy, rozchodniki, orliki, dąbrówki, żurawki) oraz traw ozdobnych.

Znakomitym uzupełnieniem ogrodu oraz ozdobą tarasów i balkonów są rozmaite rośliny jednoroczne, bez których każdy dom wydaje się pusty. Co roku można u nas znaleźć sadzonki m.in. pelargoni, surfini, bratków, aksamitek, gazani, komarzyc. Asortyment ten zależy głównie od miesiąca sprzedaży, przykładowo jesienią posiadamy w sprzedaży sadzonki chryzantem oraz astrów.

Staramy się, aby nasze rośliny spełniały jak najwyższe wymagania klientów. Odwiedzamy różne targi ogrodnicze, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Kupując rośliny w naszej szkółce masz pewność, że rosły w odpowiadających ich warunkach, były regularnie nawożone i pielęgnowane, a ich wzrost nie był sztucznie przyspieszany. Rośliny mają zdrowy system korzeniowy i są przystosowane do polskiego klimatu.

Również dla bardzo wymagających klientów ściągamy najróżniejsze rośliny z całej Polski na zamówienie.

Możliwy jest również transport roślin na terenie całej Polski. Koszt uzależniony jest od kosztów zakupów oraz odległości. Organizujemy również dostawy łączone, wtedy termin dostawy jest uzależniony od skompletowania zamówień na cały samochód ciężarowy.